Dikey Perde

PVC dikey perde adını bantlardan alır. Genellikle ofislerde uygulanır. Ray üzerinde zincir vasıtasıyla 89 mm. PVC dikey şeritler 180 derece hareket ettirilerek çalışır. Kumanda ipi sayesinde perdeyi sağa veya sola hareket ettirebilir dilerseniz sağda veya solda toplayabilirsiniz, arzuya göre ortadan ikiye sağa ve sola doğru açılım olduğu gibi ortaya doğru toplanabilme seçenekleri mevcuttur.

Bu sistemler sayesinde ışıktan istediğiniz kadar yararlanabilir güneşi gerektiği kadar alır veya ışığa yön verirsiniz. Kullanımı ve temizliği oldukça basittir. Genellikle umumi ve tozlu mekanlarda, temizliği kolay olduğu için tercih edilir. Hastane, dershane, laboratuar, kamu ofis binalarında, askeri birliklerde, okullarda yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Perdenin dikey bantları, mekanda genişlik hissi uyandırır. Dikey perde, güneşi yönlendirebilen tek perdedir. Bantları toplanabilir ve kendi etrafında dönebilir. Kumaş dikey perdelerde oldukça fazla renk çeşidi ve kumaş modeli vardır. Pvc dikey perdeler kumaşlar kadar dekoratif durmasa da, tozlu ve umumi mekanlarda tercih edilebilir.

Yorum yapın